Zavolejte nám : 370 999 999

Kontaktní údaje

ImgImg ImgImgImg

Profesionální tým je připraven splnit Vaše přání

alt

Vítáme Vás na stránkách firmy IPON s.r.o. jejíž hlavní činností jsou velkoobchodní distribuce foto materiálu v České republice a prodej satelitní techniky.

Druhou oblastí působení firmy je elektronické obchodování pomocí řady e-shopů s nabídkou digitálních fotoaparátů, satelitní techniky, set-top boxů, klimatizací, topidel, nářadí, spotřební elektroniky, dárkových předmětů apod.

Co Vám můžeme nabídnout

img

Velkoobchod FOTO

distribujeme chemii a fotopapír pro minilaby. Ušetřte si peníze a čas a nechte si zboží dovézt od firmy IPON s.r.o.ve stejných cenách jako u zastoupení.

img

Satelitní technika

Satelitní techniku prodáváme maloobchodně i velkoobchodně. Jsme schopni zajistit montáž a opravy přijímačů. Jsme oficiální partněři Skylink ( TOP partner ).

img

Internetové obchody

Provozujeme síť internetových obchodů www.nejnizsiceny.cz

img

Samoobslužná privátní sauna

Privátní sauna Rokycany patří mezi nejmodernější sauny v Západočeském regionu. Svým klientům se snažíme poskytnout kromě příjemného zážitku, hlavně dostatečné soukromí, kterého jsme docílíli plně automatickým provozem se samoobslužným vstupem. Saunu jsme pro Vás nechali vyrobit na zakázku z ušlechtilého cedru.

img

Půjčovna autoboxů

Nemáte chuť kupovat autobox či střešní nosič, protože jej nemáte kde skladovat nebo jej používáte příliš málo ? Nabízíme Vám autoboxy k zapůjčení.

img

Půjčovna přívěsných vozíků

Potřebujete převést sypký nebo nadrozměrný náklad, který se Vám nevejde do vozu ? - Nabízíme Vám nejen zapůjčení přívěsného vozíku, ale i komplexní službu dopravy.

img

Bezpečné parkování v Rokycanech

Nabízíme Vám parkování na oploceném pozemku pod dohledem kamerového systému za velmi příznivou cenu. Parkování možné pro dlouhodobé klienty i pro krátkodobé stání. Parkovací plocha je umístěna v centru města

img

Tvorba webových stránek

Vytvoříme Vám webové stránky a aplikace přímo na míru Vašim požadavkům za velmi příznové ceny. Rovněž zajištujeme kvalitní webhosting na našem serveru umístěném na páteřní síti.

img

IPTV

Sledujte GolfChannel v té nejvyšší kvalitě. Kdykoliv a kdekoliv po celé EU. Pokud nestihnete Váš oblíbený pořad - můžete jej vrátit v čase, pozastavit nebo spustit od začátku. Vše ve vaší televizi, na mobilním telefonu nebo notebooku a tabletu. Programy můžete sledovat až na 4 zařízeních najednou. Při sledování GolfChannel HD si samozřejmě můžete zvolit českou nebo anglickou jazykovou verzi.

5 důvodů proč si vybrat právě nás

Spolehlivost - působíme na trhu téměř 25 let, nabízíme tedy zkušenosti, ale i jistotu dlouhodobého partnerství mezi zákazníkem a dodavatelem.

Rychlé dodání - většinu zboží držíme trvale skladem a jsme schopni jej expresně dodat.

Záruka - u řady výrobků poskytujeme nadstandardní délku záruky. U záručních oprav se vždy snažíme dosáhnout co nejrychlejší opravy, případně výměny výrobku za nový kus.

Osobní přístup - ať už si u nás koupíte zboží přes internet nebo na naší prodejně, vždy se Vám budeme snažit co nejlépe poradit, doporučit a následně i po prodeji poskytnout bezplatnou technickou podporu.

Benefity - při dlouhodobé spolupráci nabízíme celou řadu benefitů ( slevy, zpětné bonusy, ochrany skladu, dárkové poukázky, ... )


Motto :

Kdo nedělá nic pro druhé, nedělá nic pro sebe.

Johan Wolfgang von Goethe

Z historie firmy

Firma IPON s.r.o. ( původně JUDr.Ladislav Sliva - IPON ) působí na trhu od roku 1994.

Původně prováděla pouze distribuci fotomateriálu od firmy Fujifilm ( chemie, papír, filmy, fotoaparáty, magnetické nosiče ). Již první rok rozšířila prodej o další renomované značky (Canon, Olympus, Nikon, Agfa, Minolta, Konica, Hama...). Během krátké doby se stala významnou velkoobchodní firmou v oblasti zásobování fotoprodejen. Nabízela i prodej minilabů a významně se podílela na budování prvních Fuji Image Servisů na teritoriu západních čech. Po pěti letech měla přes 200 stálých zákazníků.

Od té doby je autorizovaným velkoobchodem v podstatě všech renomovaných značek v oblasti fototechniky. Logickým vývojem bylo, že se firma pustila i do jiných oblastí obchodu.

Firma zahájila provoz jednoho z prvních internetových obchodů FOTOVIDEOobchod.cz, který se stal průkopníkem v oblasti e-businessu. Postupně příbývaly další e-shopy topidla.eu , skolnitasky.cz, rodina e-shopů NejnizsiCeny.cz, TVdigitalne.cz a mnoho dalších.

Filosofií firmy je : solidnost, vstřícnost a kvalitní služby.