Zavolejte nám : 370 999 999

Kontaktní údaje

ImgImg ImgImgImg

Satelitní technika - velkoobchod / maloobchod / montáže

alt

Nabízíme Vám satelitní přijímače pro SD i HDTV příjem, přístupové karty Skylink, CSlink, FreeSat a jiné pro příjem českých i zahraničních televizních a radiových stanic. Montážníkům poskytujeme velkoobchodní slevy.

V internetovém obchodě TVdigitalne.cz Vám dále nabízíme kompletní příslušenství pro satelitní a pozemní DVB-T příjem, satelitní komplety.

Spolupracujeme s prestižními servery a časopisy z oblasti satelitní techniky, rovněž zapůjčujeme přijímače k testování a recenzím. Aktivně se účastníme všech dostupných školení a akcí výrobců a dovozců, aby jsme byli schopni zákazníkovi vždy poskytnout aktuální a přesné informace.

V případě zájmu o velkoobchodní prodej se prosím zaregistrujte na b2b.tvdigitalne.cz kde naleznete velkoobchodní ceny včetně skladové dostupnosti, množstevních slev a bonusů.

V oblasti Plzeňska a Rokycanska zajišťujeme zpracování návrhu instalace ( včetně cenového rozpočtu ). Následně provádíme montáže satelitní i DVB-T techniky. Odbornou montáž zajišťují školení pracovníci s profesionální měřící technikou. Součástí montáže je i naladění přístroje a proškolení obsluhy. Na požádání zajišťujeme montáž i mimo tyto regiony.

Jsme autorizovanými prodejci satelitních přijímačů AB IPBox, AZBox, Alma, Amiko, ATlink, Coolstream, Clarke-Tech, X-Trend, DreamSky, DreamBox, DiZiPiA, DI-Way, Ferguson, Golden Media, GoSAT, Homecast, Humax, HD-Box, Kaon, Mascom, Opensat, OptiboX, Opticum, Openbox, Octagon, Showbox, SatElita, Skytec, TechniSat, Topfield, Vu+, Vantage, Zircon a další.

Dále dodáváme příslušenství pro satelitní a DVB-T vysílání : Dekódovací karty, Dekódovací moduly CAM, Sdílení karet / Splittery, DVB-T antény, Paraboly, LNB - konvertory, DiSEqC motory, DiSEqC přepínače, Slučovače SAT + TV, Držáky pro paraboly, Multifeed držáky, Koaxiální kabely a konektory, Programátory, Multipřepínače, Zesilovače, AV a datové kabely, Pevné disky HDD / USB flash, Dálkové ovladače, Měřící přístroje a Bezdrátové přenosy

Jako autorizovaný prodejce Technisat Premium line Vám můžeme nabídnout i Exkluzivní řadu satelitních přijímačů TechniSat PremiumLine

Eshop :


Naše reference - fotogalerie :

Image title
Image title
Image title
Image title
Image title